E-Ticaret Danışmanlığı

Bu hizmetimiz ile zaman ve öğrenme maliyetinden kurtulup daha hızlı aksiyon alıp en verimli şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. E-ticarette önemli olan uygun yazılım ve altyapı seçimi,  müşteri yaşam döngüsü planlama, çok kanallı pazarlama yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satış sonrası destek, kampanya yönetimi ve teknoloji satın almalarında size hizmet veriyoruz.

  • B2B (İşletmeden işletmeye satış)
  • B2C (İşletmeden tüketiciye satış)
  • C2C (Tüketiciden tüketiciye satış)
  • B2G (İşletmeden devlete satış)

E-ticaret danışmanlığı kapsamında verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak aşağıdan inceleyebilirsiniz.

E-Ticaret Yaşam Döngüsü Planlama

Eticaret sisteminiz için sektörünüze özgü pazaryeri seçimi, eticaret altyapısı, sipariş şekli, iş akışı ve personel istihdamı ve eğitimi tüm süreçlerin toplamıdır.

E-Ticaret Süreç Kurulumu

E-ticaret projeniz için satış, müşteri ilişkileri, satış sonrası destek, çağrı merkezi, kampanya yönetimi gibi projenizde yer alması gereken tüm süreçleri analiz ederek çiziyor, dökümante ediyor ve size teslim ediyoruz.

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

Piyasada satılan yüzlerce e-ticaret yazılımı arasından hangisinin sizin iş modelinize uygun olup olmadığını araştırıyor ve uzun soluklu bir e-ticaret yaşamına hazırlanmanızı sağlıyoruz.

Omni Channel Pazarlama

E-ticaret projenizin tüm platformlar ve kanallarda en verimli şekilde çalışmasını sağlıyoruz.  Uçtan uca hizmet anlayışı ile müşterilerinize web siteniz veya mağazalarınızda ulaşmayı sağlayan stratejilerle sizlere fayda sağlıyoruz.

E-Ticaret Teknoloji Danışmanlığı

E-ticaret projenizi daha verimli hale getirmek için ihtiyacınız olan SaaS, SSL, cloud, satış, raporlama ve müşteri ilişkileri alanında hizmet veren servisleri sizin için araştırıyoruz.

E-Ticaret Kampanya Yönetimi

E-ticaret siteniz için hedef kitle odaklı, ölçümlenebilir ve kreatif kampanya modelleri geliştirip sizin için tasarlıyor, uyguluyor ve raporluyoruz.

B&B Pazarlama Çözümleri

İşletmeden işletmeye satış yapıyorsanız bayi ağınız için özel e-ticaret stratejileri oluşturup hedef bayilerinize ulaşıp daha çok müşteri edinmenizi sağlıyoruz.

E-Ticaret Grafik Tasarım Hizmeti

E-ticaret projenizin ve satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin ihtiyacı olan banner, mailing template, sosyal medya ve offline tüm tasarımlarınızı üretiyoruz.

Online Reklam Yönetimi

İnternetin en büyük sosyal medya mecralarını ve en büyük arama motoru olan Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşıyoruz.

Ürün Fotoğraf Çekimi Hizmeti

Ürünlerinizin internet üzerinde en iyi şekilde yansıtmak için ürün ve konsept çekimlerinizi yapıyoruz.